Hakkımızda

Ankara Hosting - Hazır Doktor Sitesi 399 TL

Hakkımızda

1997 yılında "Netiket" markasıyla Ankara'nın ilk web tasarım firmalarından biri olarak yola çıktık. 1998 yılında kurduğumuz "Metropolis " firmasıyla aynı zamanda reklam ve grafik tasarım işleri de yaptık.

2000li yıllarda tamamen internet üzerine yoğunlaştık. 2004 yılından bu yana "Ankara Hosting" markası ile web tasarım, web yazılım, alan adı tescil ve hosting hizmetleri vermekteyiz.

Mehmet Kalp
Kardiyolog

Mehmet Kalp

Doktor CV örneği tıp eğitimi almış ve kurumsal hastanelerde görev almak isteyen hekimler için özenle hazırlanmıştır. Doktor CV Örneği dışındaki diğer CV Örnekleri ‘ne de göz atabilirsiniz. Umuyoruz ki başvurduğunuz hastanede istediğiniz pozisyonda çalışmaya bir an önce başlayabilirsiniz. 

Sayfa Yorumları (3)

 • Osman Bolulu

  Osman Bolulu

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus mattis nisi sed turpis mattis a ornaire nisl iaculis

 • Yeni Türkü

  Yeni Türkü

  Has mandated that all ICANN accredited registrars begin verifying the WHOIS contact information for all new domain registrations and Registrant contact modifications.

 • Özdemir Erdoğan

  Özdemir Erdoğan

  SEO : Arama motoru dostu site. Sayfa isimleri otomatik olarak html çevrilir.rnBu da Google tarafından kolay bulunup indekslenmenizi sağlarrnSite şablonu üzerinde değişiklik yapılmaz. (Başlıklar hariç)rnGoogle tanıtımları, danışmanlık hizmeti ücretsiz yapılır.

Yorum Bırakın